Smotánka

Autor: Marian Letko | 18.10.2013 o 11:05 | Karma článku: 12,71 | Prečítané:  1246x

Sedeli sme v obývačke po dobre odvedenej práci, popíjali čaj a čakali na televízne noviny. V pozadí bežala Markíza a v Markíze čosi blonďavé s údajne najznámejšími kozami na Slovensku a určite s efektnejšou otočkou než Ronaldo s Messim dohromady drmolilo čosi o tom, že kto nebol v Smotánke, ako keby neexistoval. Toto som nemohol nechať nepovšimnuté. Jednoducho som musel niečo spraviť...

Výzva bola, samozrejme, pochopiteľná. Kto by nechcel byť v spoločnosti  Patrika Vrbovského a jeho Zvončeka šťastia, Ega, Sisy Sklovskej, Sisy Lelkešovej, Zory Czoborovej a iných celebrít...

Pri fejsbúúku to bolo podstatne jednoduchšie. Stačilo sa zaregistrovať a zrazu som začal existovať. Tušil som, že pri Smotánke to bude väčší problém a súčasne som dúfal, že s takou výzvou nepríde aj nejaká pohrebná služba.

Kontaktoval som všetkých, ktorí by mi mohli pomôcť. Celý manažment televízie. Napísal som Settelemu, Szczerbovi, Krejčimu aj Popescovi, Dumitrescovi a Hadžimu. Napísal som do Smotánky aj Vilovi do Modrého  neba. Žiadna odpoveď. Ťažký oriešok.

Videl som, že mi nepomôže nikto, musel som si teda pomôcť sám. Podnikol som určité kroky a podarilo sa. V sobotu večer som si znova sadol pred televízor, vzal som si potrebné veci a čakal, čo sa stane.

Dúfal som, že si niečo všimne aj A. Ale ona nie. Nevšímala si ani mňa, ani televíziu. Stále len pobehovala s metlou a handrou a dookolo opakovala niečo ako papľuha lenivá, povaľač, darmožráč a darmošľap. Nerozumel som jej celkom presne, lebo som si kvôli hrkotaniu vedra musel dať hlasnejšie zvuk, ale znelo to nejako tak alebo veľmi podobne. V každom prípade som mal však neurčitý pocit, že keby som to počul, rozhodne by sa mi to nepáčilo.

Prišla na to až v nedeľu ráno. Otvorila chladničku a zúfalo zvolala.
Keď si už aj bol strčený v tej smotánke, to si ju fakt musel spráskať celú!!! Povedz mi, čo dám teraz do toho segedínu?

Bolo mi to jedno. Bol som rád, že existujem...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

NDS priklepla Doprastavu zákazku bez súťaže, vraj aby diaľnica neskončila v poli

Súčasťou združenia sú aj Strabag, Váhostav a Metrostav.

DOMOV

Lekári neurčujú správne príčinu smrti. Pochybili až v štvrtine

Príčina sa stanovuje na základe obhliadky a dostupných informácií.

ŠPORT

Za Slovanom stále cítiť pachuť vytunelovaných harvardov

Medzi majiteľmi je dodnes firma zapletená do tunelovania harvardských fondov.


Už ste čítali?