Konečne. O premiéra sa údajne zaujímajú psychiatri

Autor: Marian Letko | 27.11.2016 o 15:37 | Karma článku: 8,23 | Prečítané:  1055x

Prostredníctvom svojej hovorkyne Bibiany Lacikovej oznámila Psychiatrická liečebňa na Bielej hore, že by mala záujem liečiť pána R. F., ktorý vraj podľa ich psychológov trpí niekoľkými psychickými poruchami.  

Napríklad schizofréniou alebo bipolárnou poruchou. Poprední psychológovia, s ktorými bol jeho stav konzultovaný, sa zhodli na tom, že pán R. F. stratil absolútny kontakt s realitou. Mýli si prostitútky s politikmi, bojí sa ľudí, ktorí potrebujú pomoc, a glorifikuje podvodníkov, vrahov a klamárov a mafiánov. "Práve takéto stavy vieme v našom ústave pomerne dobre liečiť a niekedy, keď sa diagnóza podchytí v ranom štádiu, i vyliečiť. I keď v tomto prípade sa skutočne obávame, či už nie je celkom neskoro,"  konšatuje Laciková.

"Pán R. F. by mal v našom ústave vyberanú spoločnosť. Máme tu jedného Napoleona, jedného Che Guevaru, a dokonca dvoch Putinov. Mali sme tu aj Fidela Castra, ten sa však, bohužiaľ, včera rozhodol tiež zomrieť a momentálne rozmýšľa, či sa dá spopolniť, alebo normálne pochovať. Premiéra sme tu však ešte nikdy nemali, a tak by sme privítali, keby sa R. F. rozhodol pre naše zdravotnícke zariadenie. V súčasnom stave je na to mimoriadne vhodný adept",  dodala na záver p. Laciková.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Aj Bratislava má svoju Hlávkovú. Za kritiku parkovania referentku čakala šikana

Čím viac Zuzana Aufrichtová upozorňovala na chyby v návrhu parkovacej politiky, tým viac problémov v práci mala.

SVET

Trump pokračuje v kampani. Útočí, rozdeľuje a izoluje

Prvý Trumpov prejav vo funkcii prezidenta sa podobal na tie, ktoré prednášal ešte pred voľbami.


Už ste čítali?