Politické harašenie

Autor: Marian Letko | 29.2.2008 o 17:57 | Karma článku: 3,89 | Prečítané:  1075x

Podľa najnovších informácií minister Jahnátek podal trestné oznámenie za poškodzovanie dobrého mena a za ohováranie na fotografa, ktorý ho odfotil, ako parkuje na mieste pre telesne postihnutých a súčasne aj na televíziu, ktorá túto informáciu zvestovala celému Slovensku. Ministrov privátny psychiater ho totiž upozornil, že jeho diagnóza, ktorá mu umožnuje zostať ministrom napriek jeho vyhláseniam o tom, že vie o korupcii, že je to bežná záležitosť a že to v skutočnosti nie je korupcia, iba netradičná forma predaja, mu taktiež umožnuje, ba priamo ho predurčuje parkovať na miestach určených pre invalidov.

Súčasne si pán minister s hrôzou uvedomil, že i keď takto postihnutých ministrov a koaličných poslancov je viac, ešte stále nemajú svoju dopravnú značku a svoje vlastné parkovacie miesta touto značkou určené. Predostrel preto tento problém Róbertovi Ficovi. So svojimi koaličnými partnermi po zrelej úvahe vypísali medzinárodnú dizajnérsku súťaž o najvýstižnejšiu dopravnú značku.Kresliči nemali prakticky žiadne obmedzenia, okrem toho, že značka mala mať tvar päťcípej hviezdy, podklad mal byť červený a vo vnútri mal byť žltý prečiarknutý mozog.Pozvanie do tejto súťaže dostali národní umelci z Ruska, Bieloruska a najviac pozvánok smerovalo na Kubu. Prihlásiť sa mohli ešte umelci z Číny, Kórejskej ľudovodemokratickej republiky a z podobných spriatelených krajín.Víťaz dostane od predsedu vlády dva bozky na obe líčka alebo jeden francuzák na ústa a víkendový pobyt v Tatrách, ktorý bol pôvodne určený pre jednu nevďačnú kazašskú novinárku, ktorá tento pobyt odmietla.

Súčasne s touto sútažou prebieha tender na výrobu, osadenie značiek a zabezpečenie parkovacích miest. Miesta by mali byť dvakrát širšie ako sú bežné parkovacie miesta s tým, že na každé tri široké, pripadne jedno uzučké približne na šírku korzičky. Vedľa týchto miest bude postavená latrína v prípade, keby niekto po požití väčšieho množstva alkoholu potreboval súrne močiť a po ruke by nebola žiadna terasa.Podľa overeného zdroja, víťaz tendra bude popredu známy a majitelia tejto firmy budú mať príbuzenský vzťah tak s rodinou R.F a J.S., ako aj s rodinou V.M.

Pán Fico zvolil novú taktiku. Rozhodol sa, že žiadne nekalé praktiky a podvody tajiť nebude. Uvedomil si totiž, že nech spraví čokoľvek, voličov nestratí. Keď teda nebude nič tajiť, nebude už čo odhaľovať a tým pádom budú novinári z bulvárnych plátkov ako sú SME a Pravda a z televízie TA3 úplne zbytoční. Keď sa takto elegantne zbaví týchto štvavých psov, ostanú na Slovensku iba mienkotvorné média typu Nový Čas a otvorený priestor pre kvalitný tlačový zákon, ktorý už nebude mať kto kritizovať. No, a keď nebude mať kto kritizovať tlačový zákon, nič nestojí v ceste ratifikovať „ Libanonskú zmluvu „

Boh žehnaj Slovensku. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Delta variant udrie asi už v polovici júla. Zasiahne nezaočkované regióny

Aktuálne je na Slovensku zaočkovaných 26 percent obyvateľstva.

Dobré ráno

Dobré ráno: Delta je tu, môžu byť aj lockdowny

Ako sa bude vyvíjať pandémia.

Komentár šéfredaktorky Beaty Balogovej

Čo núka Fico namiesto očkovania? (komentár šéfredaktorky)

Odmietači ťahajú za sebou do priepasti zdravotníkov, služby aj deti.


Už ste čítali?